W rozegranych 29 listopada 2022r. w hali ZS w Oleśnie mistrzostwach powiatu oleskiego w koszykówce reprezentacja chłopców naszej szkoły wywalczyła 3 miejsce. Zwycięstwo odniósł team ZSZ Olesno, minimalnie, bo 1 punktem pokonując LO Olesno. Nasi zawodnicy w meczu o 3 lokatę pokonali ZSEiO Olesno.
Ciekawostką turnieju było prowadzenie zawodów przez extraklasowych arbitrów z PZKosz, którzy zapewnili profesjonalne sędziowanie i bardzo dobrą atmosferę tej imprezy. Podziękowania dla gospodarzy, za zapewnienie takiej możliwości na zawodach szkolnych!
Gratulujemy podium naszych chłopakom!Dla ZS Dobrodzień zagrali (na fot. drużynowej od lewej stoją: Jakub Koch, Zbigniew Miazga, Patryk Kraska, Arkadiusz Przonka; 
poniżej: Daniel Górski, Paweł Kiwic, Łukasz Macioł, Roch Przybyliński i Tomasz Pluta.
T.Sikora